Rabat na Dzień Dziecka

person Opublikowano: Hopki.pl list w: Dzieci  : 2024-05-15 favorite Wyświetlenia: 89

Wiesz już co podarujesz swojemu dziecku w prezencie na Dzień Dziecka? Podkreśl indywidualność swojego dziecka i spraw mu niezapomnianą niespodziankę z naszymi unikalnymi przebraniami i akcesoriami!

Jak wybrać idealne przebranie dla dzieci? Najważniejsze jest to, by było ono zgodne z aktualnymi zainteresowaniami dziecka. Jedynie wówczas włoży go z chęcią i będzie się czuło w nim w pełni komfortowo.

A zacznijmy od początku...

Historia Dnia Dziecka – najszczęśliwszego święta na świecie

To, że Dzień Dziecka obchodzimy w Polsce niezmiennie 1 czerwca od 1952 roku to zasługa organizacji The International Union for Protection of Childhood (Światowego Związku Ochrony Dzieciństwa). Święto to miało uświadomić wszystkim dorosłym, że prawa najmłodszych powinny być respektowane na całym świecie, a dzieci nie powinny uczestniczyć w wojnach, chodzić głodne ani być krzywdzone. Poznaj historię Dnia Dziecka, święta, które uszczęśliwia każdego młodego człowieka!

Pomysły na pełen atrakcji Dzień Dziecka

Każda rodzina ma swoje tradycje i sposoby na obchodzenie Dnia Dziecka. Dla jednych to okazja na wręczanie wyjątkowych prezentów, dla innych moment na wspólne spędzanie czasu w oryginalnych miejscach. Poniżej kilka propozycji jak uczcić ten wyjątkowy dzień. Bo choć myśląc o pierwszym czerwca najczęściej mamy na myśli najmłodszych członków rodziny, to przecież każdy z nas ma w sobie coś z dziecka. Zatem świętujmy razem!

Zapraszamy Was po niepowtarzalne przebrania i stroje

Doskonały Prezent na Dzień Dziecka! Dobierz prezent do wzrostu lub do zamiłowań ulubionym bohaterem. Nie ma nic lepszego od uśmiechu naszego dziecka. Mamy dla Ciebie rabat 15% na cały asortyment, użyj specjalnego kodu: DD2024, działa również na przecenione produkty ;) Prezent na Dzień Dziecka może być naprawdę super, sprawdź nasze propozycje i wybierz coś specjalnego dla swojej pociechy.

13.png12.png

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Ostatnie wpisy

ico1.png

Szybka realizacja zamówień na stroje
kostiumy, przebrania, plecaki dla dzieci

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 15:45 w dni robocze
wysyłamy tego samego dnia z magazynu w Polsce.

ico2.png

Darmowa wysyłka strojów dla dzieci
już od 80zł

Dokonaj płatności z góry oraz wybierz odbiór w punkcie ORLEN PACZKA!
*nie dotyczy klocków 

ico3.png

Szeroka oferta dla dzieci

Stroje, przebrania dla chłopców i dziewczynek to tylko część naszej oferty. W naszej ofercie również wiele innych produktów.

ico4.png

Bezproblemowe
zwroty!

Sprawdź jakość naszych produktów. Zawsze możesz bezproblemowo dokonać zwrotu.