1. Niniejsza polityka dotyczy serwisu www, funkcjonującego pod adresem url: hopki.pl.
 2. Administratorem danych osobowych podanych dobrowolnie w serwisie i przetwarzanych przez serwis jest: osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „JAMS” Joanna Lewandowska, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzonej przez ministra właściwego ds. gospodarki, NIP 7393426804, REGON 280576438.
 3. Adres poczty elektronicznej Administratora: biuro@hopki.pl
 4. Serwis wykorzystuje dane osobowe w następujących celach:
  • - Obsługa zapytań dotyczących Produktów i zamówień Produktów,
  • - Przygotowanie, pakowanie, wysyłka Produktów,
  • - Realizacja zamówionych usług,
  • - Obsługi posprzedażowej (np. reklamacje, zwroty Produktów),
  • - Prezentacja oferty lub informacji dotyczących Produktów,
  • - Statystycznych.
 5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniu w następujący sposób:
  • a) poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach (np. kontaktowym, zamówień) dane, które zostają wprowadzone do systemów Administratora,
  • b) poprzez zapisywanie w urządzeniach końcowych plików cookie (tzw. „ciasteczka”).
 6. Dane osobowe przechowywane w bazie danych są zaszyfrowane w taki sposób, że jedynie posiadający Administrator klucz może je odczytać. Dzięki temu dane są chronione na wypadek wykradzenia bazy danych z serwera.
 7. Administrator okresowo zmienia swoje hasła administracyjne.
 8. W celu ochrony danych Administrator regularnie wykonuje kopie bezpieczeństwa oraz aktualizuje wszelkie oprogramowania, wykorzystywane do przetwarzania danych osobowych.
 9. W niektórych sytuacjach Administrator ma prawo przekazywać dane osobowe Użytkownika innym odbiorcom, jeśli będzie to niezbędne do wykonania zawartej z Użytkownikiem umowy lub do zrealizowania obowiązków ciążących na Administratorze. Dotyczy to takich grup odbiorców:
  • - kurierzy
  • - operatorzy pocztowi
  • - banki
  • - operatorzy płatności
  • - firmy, świadczące usługi marketingu na rzecz Administratora.
 10. Dane osobowe zbierane przez Administratora za pośrednictwem serwisu zbierane są w celu realizacji Umowy Sprzedaży, a jeżeli użytkownik wyrazi na to zgodę - także w celu marketingowym, i przechowywane będą przez czas niezbędny do upływu okresu przedawnienia roszczeń cywilno-prawnych oraz publiczno-prawych związanych z wykonaniem Umowy Sprzedaży.
 11. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, a także prawo do usunięcia danych (w zakresie nie naruszającym postanowienia ust. 2 powyżej), ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 12. Podanie danych osobowych (obejmujących co najmniej imię i nazwisko, adres zamieszkania i/lub adres do dostawy Produktów, adres e-mail, telefon kontaktowy, NIP (jeśli użytkownik będzie chciał otrzymywać fakturę) jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie danych osobowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży skutkuje brakiem możliwości zawarcia i prawidłowej realizacji tejże Umowy.
 13. W stosunku do użytkowników serwisu mogą być podejmowane czynności polegające na zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu w celu świadczenia usług w ramach zawartej umowy oraz w celu prowadzenia przez Administratora marketingu bezpośredniego.
 14. Dane osobowe nie będą przekazywane od krajów trzecich w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych. Oznacza to, że nie zostaną przesłane poza teren Unii Europejskiej.
 15. Serwis zbiera informacje podane dobrowolnie przez użytkownika, w tym dane osobowe, o ile zostaną one podane.
 16. Serwis może zapisać informacje o parametrach połączenia (oznaczenie czasu, adres IP).
 17. Serwis, w niektórych wypadkach, może zapisać informację ułatwiającą powiązanie danych w formularzu z adresem e-mail użytkownika wypełniającego formularz. W takim wypadku adres e-mail użytkownika pojawia się wewnątrz adresu url strony zawierającej formularz.
 18. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza, np. w celu dokonania procesu obsługi zgłoszenia serwisowego lub kontaktu handlowego, rejestracji usług itp. Każdorazowo kontekst i opis formularza w czytelny sposób informuje, do czego on służy.

 

Przebrania dla dzieci charakteryzują się szerokim spektrum postaci, bogactwem wzorów i kolorów, a także „odrobinką” szaleństwa. Dzieci od zawsze uwielbiają się przebierać, bo komu z Nas mama czy babcia nie przygotowywała własnoręcznie wykonanego stroju na jasełka, czy przedstawienie szkolne. I zawsze było niesamowicie fajnie, ciekawie i zabawnie! Tak jest do dziś...

We współczesnych czasach kostiumy dla dzieci cieszą się jeszcze większą popularnością i zainteresowaniem. Wcale Nas to nie dziwi - bajek, kreskówek, gier, seriali i filmów dla najmłodszych jest coraz więcej, a każde dziecko chce posiadać przebranie swojego ulubionego bohatera czy bohaterki.

Przebrania karnawałowe dotykają różnych kategorii zainteresowań najmłodszych.

Na stronie Hopki.pl znajdziesz idealny strój na bal, karnawał, urodziny, do zabawy. Przebrania dla dzieci czy ciekawe stroje karnawałowe to od kilku lat nasza specjalność - cieszymy się, że możemy zapewnić Klientom duży wybór kostiumów dziecięcych w dobrej cenie i jakości. Ponadto ofertę na przebrania dla chłopców oraz przebrania dla dziewczynek wciąż poszerzamy, więc na pewno warto odwiedzić nas kolejny raz.

ico1.png

Szybka realizacja zamówień na stroje
kostiumy, przebrania, plecaki dla dzieci

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 13:00 w dni robocze
wysyłamy tego samego dnia z magazynu w Polsce.

ico2.png

Darmowa wysyłka strojów dla dzieci
już od 80zł

Złóż zamówienie powyżej 80zł, a wyślemy paczkę za darmo!

ico3.png

Szeroka oferta dla dzieci

Stroje, przebrania dla chłopców i dziewczynek to tylko część naszej oferty. W naszej ofercie również wiele innych produktów.

ico4.png

Bezproblemowe
zwroty!

Sprawdź jakość naszych produktów. Zawsze możesz bezproblemowo dokonać zwrotu.

Pobierz katalog produktów