Przebrania karnawałowe nie tylko od święta

person Opublikowano: Hopki Hopki list w: Stroje dla dzieci  : 2020-07-22

Kostiumy karnawałowe nie tylko od święta

Marzeniem niejednego dziecka jest chociaż na chwilę poczuć się jak postać z ukochanej bajki czy kreskówki. W dzisiejszych czasach dosyć łatwo jest zrealizować taką potrzebę dziecka – kupując dla niego odpowiedni kostium. Zazwyczaj tego rodzaju zakupy planuje się przy okazji większych uroczystości, jak chociażby przedszkolny kinderbal czy karnawał. Czy istnieją jednak przeciwwskazania ku temu, by nabyć strój ulubionego bohatera bez konkretnej okazji? Wręcz przeciwnie! Sprawdź w jaki sposób można wykorzystać strój karnawałowy w innych, codziennych sytuacjach.

Domowe przyjęcia dla dzieci – bo każdy sposób na zabawę jest dobry!

Organizowanie spotkań dla dzieci oraz ich rodziców jest coraz rzadziej spotykaną tradycją. Z reguły do takich sytuacji dochodzi w momencie, kiedy nasza pociecha ma obchodzi urodziny. Dopiero wtedy rodzice dokładają wszelkich starań, aby uczynić ten dzień wyjątkowym dla małego jubilata. Domowe przyjęcie dla dzieci, nie musi jedynie ograniczać się do tak szczególnych okoliczności. Uroczystości zdarzają się stosunkowo rzadko, a dziecko chce (i powinno) bawić się jak najczęściej! 

Spotkanie maluchów można zorganizować praktycznie w każdym momencie, zapraszając do zabawy także  ich rodziców. Zaplanowanie takiego spotkania może odbyć się w oparciu o ustaloną koncepcję np. przebieranki. Będzie to jedna z okazji do wykorzystania dziecięcego stroju, który już znajduje się w szafie bądź do zakupu zupełnie nowego, wyjątkowego przebrania.

Dresscode przyjęcia może zostać  również narzucony dorosłym uczestnikom (np. piżama party). Gwarantujemy, iż taka impreza będzie atrakcyjna zarówno dla maluchów, jak i ich rodziców. Dodatkowo, jako organizatorzy takiej niezwykłej inicjatywy – rodzice zostaną zapamiętani przez dzieci jako niezwykle kreatywni, zabawni, po prostu... cool. Odrobina dystansu do siebie i mnóstwo dziecięcych uśmiechów wokół – to najlepsza profilaktyka w zakresie zdrowego i szczęśliwego życia rodzinnego!

Dziecięce misje, czyli świetna zabawa przy domowych obowiązkach

Masz kłopot z nauczeniem i egzekwowaniem od swoich dzieci drobnych obowiązków domowych? Zakup stroju ulubionego superbohatera może być oryginalnym sposobem sposób, aby zachęcić ich do podejmowania domowych aktywności. Znacznie łatwiej jest namówić dziecko do inspirowania się szlachetnością i dobrocią znanej z kreskówki postaci, kiedy na chwilę się nią stanie. Pomoc w myciu naczyń czy sprzątaniu własnego pokoju przestanie być jedynie przykrym obowiązkiem, a misją konieczną do spełnienia. Dzięki temu, dziecko z łatwością przyswoi pewne wartości, a jednocześnie będzie mogło poczuć się jak prawdziwy superbohater. A jeśli rodzic również przyłączy się do zabawy i sam przywdzieje bohaterski kostium? To dopiero będzie inspiracją dla malucha!

Doskonały sposób na nudę

Rodzice doskonale zdają sobie sprawę, iż dzieci posiadają niezwykle rozwiniętą wyobraźnię. Kiedy będą mogły, chociaż na chwilę, poczuć się jak znana postać z bajki czy filmu, zapewni im to godziny wyśmienitej zabawy. Nieustanne inspirowanie dziecka ciekawymi sposobami na spędzanie wolnego czasu – potrafić zmęczyć najbardziej kreatywnego nawet rodzica, czego na pewno doświadczyło wiele rodzin w czasie izolacji i ograniczeń wywołanych epidemią koronawirusa.

Podczas wielu dni spędzanych w domu łatwo o nudę. Można ją łatwo przełamać, dzięki zakupieniu dziecku wyjątkowego kostiumu. Nie oznacza to jednak, że rodzice nie mogą uczestniczyć w zabawie. Oni również mogą sprawić sobie ciekawy strój, by kontynuować zabawę wymyśloną przez ich dziecko lub stworzyć z nim zupełnie nową historię. Ileż wspaniałych przygód mogą przeżyć rodzice ze swoimi pociechami wyłącznie w domowym zaciszu! Jedyne co ich ogranicza, to wyobraźnia, a zakup nowego stroju dla dziecka może stać się dodatkowym źródłem frajdy dla najmłodszych. 

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Przebrania dla dzieci charakteryzują się szerokim spektrum postaci, bogactwem wzorów i kolorów, a także „odrobinką” szaleństwa. Dzieci od zawsze uwielbiają się przebierać, bo komu z Nas mama czy babcia nie przygotowywała własnoręcznie wykonanego stroju na jasełka, czy przedstawienie szkolne. I zawsze było niesamowicie fajnie, ciekawie i zabawnie! Tak jest do dziś ...

We współczesnych czasach kostiumy dla dzieci cieszą się jeszcze większą popularnością i zainteresowaniem. Wcale Nas to nie dziwi - bajek, kreskówek, gier, seriali i filmów dla najmłodszych jest coraz więcej, a każde dziecko chce posiadać przebranie swojego ulubionego bohatera czy bohaterki.

Przebrania karnawałowe dotykają różnych kategorii zainteresowań najmłodszych.

Na stronie Hopki.pl znajdziesz idealny strój na bal, karnawał, urodziny, do zabawy. Przebrania dla dzieci czy ciekawe stroje karnawałowe to od kilku lat nasza specjalność - cieszymy się, że możemy zapewnić Klientom duży wybór kostiumów dziecięcych w dobrej cenie i jakości. Ponadto ofertę na przebrania dla chłopców oraz przebrania dla dziewczynek wciąż poszerzamy, więc na pewno warto odwiedzić nas kolejny raz.

Szybka realizacja zamówień na stroje
kostiumy, przebrania, plecaki dla dzieci

Zamówienia złożone do godz. 12:00
w dni robocze wysyłamy
tego samego dnia.

Darmowa wysyłka strojów dla dzieci
już od 80zł

Złóż zamówienie powyżej 80zł a wyślemy paczkę za darmo!

Szeroka oferta dla dzieci

Stroje, przebrania dla chłopców i dziewczynek to tylko część naszej oferty. W naszej ofercie również wiele innych produktów.

Bezproblemowe
zwroty!

Sprawdź jakość naszych produktów. Zawsze możesz bezproblemowo dokonać zwrotu.