Najlepsze zestawy dla chłopców i dziewczynek – bajkowe przebrania z akcesoriami

person Opublikowano: Hopki list w: Stroje dla dzieci  : 2022-07-13 favorite Wyświetlenia: 274

Jak już wiecie w naszym sklepie dostępna jest cała gama różnorodnych strojów dla dzieci, które pozwalają maluchom wcielić się w ich ulubione, bajkowe postacie. Czasami jednak, aby otrzymać jeszcze większy efekt „wow” można pokusić się o zakup dodatkowych akcesoriów, uzupełniających wspaniałe kreacje. A co byście powiedzieli na gotowe, pasujące do siebie zestawy, przygotowane przez nas i to jeszcze w promocyjnych cenach? Sprawdźcie nasze propozycje!

Zestawy Elsy oraz Anny

Sukienki Elsy oraz sukienki Anny z bajki „Kraina Lodu”   dostępne są w naszym sklepie w bardzo wielu wariantach kolorystycznych, krojach i wzorach. To samo tyczy się szerokiego spektrum różnych akcesoriów. Wiele małych dziewczynek kocha te postaci i chętnie kupuje ich kreacje oraz gadżety, które pozwalają im wcielić się w nie w jeszcze większym wymiarze. To właśnie dla nich kompletujemy gotowe zestawy, które idealnie do siebie pasują.

W zestawach z najróżniejszymi sukienkami Elsy oraz Anny znajdziemy również peruki i warkocze, bogato zdobione korony, różdżki lub berła oraz rękawiczki. Oto kilka przykładowych zestawów w naszej ofercie:

·       SUKIENKA STRÓJ ELZA ELSA BALOWA KRAINA LODU WZÓR GWIAZDA + ZESTAW

·       SUKIENKA STRÓJ ELSA ELZA KORONACJA ZESTAW

·       STRÓJ PRZEBRANIE SUKIENKA ANNA KRAINA LODU + ZESTAW + PERUKA

·       PRZEBRANIE STRÓJ SUKIENKA ANNA KRAINA LODU ZESTAW PERUKA

Zestawy superbohaterów

Zbroje, peleryny, maski, zabawkowe bronie… To tylko niektóre z wielu elementów, dzięki którym możemy skompletować strój prawdziwego superbohatera, który ratuje wszystkich przed nuda i złym humorem! W naszym sklepie, akcesoriów i strojów popularnych herosów jest cała góra, a dzieci je po prostu uwielbiają.

Idąc naprzeciw oczekiwaniom naszych małych bohaterskich klientów oraz ich rodziców, stworzyliśmy zestawy superbohaterów, które zadowolą wszystkich i pozwolą bawić się bez końca. Dostępne są zarówno opcje z wielkimi, miękkimi rękawicami albo wyrzutniami pocisków – zależy, czy chcemy walczyć wręcz czy na dystans. Oto kilka przykładowych zestawów superbohaterów, dostępnych w naszym sklepie.

·       STRÓJ PRZEBRANIE ZESTAW SPIDERMAN 4 CZĘŚCI

·       STRÓJ PRZEBRANIE THOR ZESTAW 4 CZĘŚCI

·       STRÓJ PRZEBRANIE KAPITAN AMERYKA 4 CZĘŚCI

·       STRÓJ PRZEBRANIE IRON MAN ZESTAW 4 CZĘŚCI

To tylko niektóre z przykładów niesamowitych zestawów, które kupić można na naszej stronie. Więcej znajdziecie oczywiście w zakładkach Stroje dla dziewczynki oraz Stroje dla chłopców. Zapraszamy wszystkich do zakupów i podarowania dziecku niesamowitego prezentu, dzięki któremu jego zabawa nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Przebrania dla dzieci charakteryzują się szerokim spektrum postaci, bogactwem wzorów i kolorów, a także „odrobinką” szaleństwa. Dzieci od zawsze uwielbiają się przebierać, bo komu z Nas mama czy babcia nie przygotowywała własnoręcznie wykonanego stroju na jasełka, czy przedstawienie szkolne. I zawsze było niesamowicie fajnie, ciekawie i zabawnie! Tak jest do dziś ...

We współczesnych czasach kostiumy dla dzieci cieszą się jeszcze większą popularnością i zainteresowaniem. Wcale Nas to nie dziwi - bajek, kreskówek, gier, seriali i filmów dla najmłodszych jest coraz więcej, a każde dziecko chce posiadać przebranie swojego ulubionego bohatera czy bohaterki.

Przebrania karnawałowe dotykają różnych kategorii zainteresowań najmłodszych.

Na stronie Hopki.pl znajdziesz idealny strój na bal, karnawał, urodziny, do zabawy. Przebrania dla dzieci czy ciekawe stroje karnawałowe to od kilku lat nasza specjalność - cieszymy się, że możemy zapewnić Klientom duży wybór kostiumów dziecięcych w dobrej cenie i jakości. Ponadto ofertę na przebrania dla chłopców oraz przebrania dla dziewczynek wciąż poszerzamy, więc na pewno warto odwiedzić nas kolejny raz.

Szybka realizacja zamówień na stroje
kostiumy, przebrania, plecaki dla dzieci

Zamówienia złożone do godz. 12:00
w dni robocze wysyłamy
tego samego dnia.

Darmowa wysyłka strojów dla dzieci
już od 80zł

Złóż zamówienie powyżej 80zł a wyślemy paczkę za darmo!

Szeroka oferta dla dzieci

Stroje, przebrania dla chłopców i dziewczynek to tylko część naszej oferty. W naszej ofercie również wiele innych produktów.

Bezproblemowe
zwroty!

Sprawdź jakość naszych produktów. Zawsze możesz bezproblemowo dokonać zwrotu.