Akcesoria przydatne w podróży

Podróż z małym dzieckiem może przyprawić rodziców o mały zawrót głowy. Poza zadbaniem o bezpieczeństwo naszej pociechy i zabraniem wszystkich potrzebnych rzeczy, trzeba sprawić, by dziecku podróż minęła komfortowo i bezstresowo. Nie chcemy przecież, aby nasze maleństwo całą drogę płakało lub źle się czuło. Z pomocą w tej sytuacji przychodzą akcesoria przydatne w podróży, które pokocha każdy maluch oraz jego rodzice.

Podróż z dzieckiem – najlepsze akcesoria

W naszej ofercie posiadamy kilka wysokiej jakości akcesoriów, które sprawią, że podróż z dzieckiem będzie przyjemna i bezstresowa. Są to, między innymi osłony przeciwsłoneczne na samochodowe szyby oraz piękne stoliki, które możemy przyczepić do dziecięcego fotelika, a nawet wózka czy spacerówki. Dzięki osłonom naszemu maleństwu nie będą dokuczały ostre promienie słoneczne, a na stoliku z ciekawym, bajkowym motywem, będzie mogło poukładać swoje zabawki czy książeczki. To wszystko sprawi, że podczas podróży dziecko będzie miało, jak zająć sobie czas i spędzi podróż komfortowo.

Wiele akcesoriów dla maluszka

W swojej ofercie mamy również wyjątkowe, składane wanienki, oraz dedykowane dla nich, komfortowe poduszki do wanienek. Dzięki takiemu połączeniu wygoda korzystania z wanienki wzrasta jeszcze bardziej. Ponadto posiadamy również inne akcesoria dla maluszka, takie jak wkładki do wózka oraz plecaki torby do wózka. Wszystko to sprawia, że opieka nad maluszkiem jest jeszcze bardziej komfortowa i bardzo przyjemna.

ico1.png

Szybka realizacja zamówień na stroje
kostiumy, przebrania, plecaki dla dzieci

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 13:00 w dni robocze
wysyłamy tego samego dnia z magazynu w Polsce.

ico2.png

Darmowa wysyłka strojów dla dzieci
już od 80zł

Dokonaj płatności z góry oraz wybierz odbiór w punkcie ORLEN PACZKA!
*nie dotyczy klocków 

ico3.png

Szeroka oferta dla dzieci

Stroje, przebrania dla chłopców i dziewczynek to tylko część naszej oferty. W naszej ofercie również wiele innych produktów.

ico4.png

Bezproblemowe
zwroty!

Sprawdź jakość naszych produktów. Zawsze możesz bezproblemowo dokonać zwrotu.