Wanienki

Wielka gradka dla przyszłych rodziców oraz tych, u których już pojawiła się wyczekiwana pociecha – kapitalne, niebywale praktyczne składane wanienki do mycia i kąpieli małego dziecka. To wspaniałe akcesorium dla maluszka sprawdzi się w każdym domu i ułatwi życie wielu mamom i tatusiom i na pewno zadowoli każdego niemowlaka.

Funkcjonalne wanienki dla niemowląt

Nasze wanienki dla niemowląt rewelacyjnie sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak też podczas podróży. Unikalna, składana konstrukcja wanienki, ułatwia jej transport i przechowywanie. Dzięki temu spokojnie zmieścimy wanienkę w bagażniku naszego samochodu, a w domu nie będzie zajmowała dużo miejsca.

Najwyższa jakość wanienek dla maluszka

Nasze wanienki wykonane zostały z najwyższą starannością oraz precyzją – z przyjaznych dla komfortu i zdrowia dziecka materiałów. Funkcjonalne wanienki posiadają stabilizujące konstrukcję, antypoślizgowe, składane nóżki oraz korek spustowy.

To wszystko sprawia, że wanienka jest nie tylko estetyczna i poręczna, ale też bardzo funkcjonalna i bezpieczna. Podczas kąpieli naszej pociechy nie musimy martwić się o stabilność wanienki ani o jej jakość wykonania. Zarówno maluszki, jak i ich rodzice będą bardzo zadowoleni!

Wiele akcesoriów dla maluszka

W swojej ofercie mamy również specjalne poduszki-wkładki, dedykowane do tego rodzaju wanienek, dzięki którym wygoda korzystania z wanienki wzrasta jeszcze bardziej. Ponadto posiadamy również inne akcesoria dla maluszka, takie jak wkładki do wózka lub plecaki i torby do wózka oraz akcesoria przydatne w podróży. Wszystko to sprawia, że opieka nad maluszkiem jest jeszcze bardziej komfortowa i bardzo przyjemna.

ico1.png

Szybka realizacja zamówień na stroje
kostiumy, przebrania, plecaki dla dzieci

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 13:00 w dni robocze
wysyłamy tego samego dnia z magazynu w Polsce.

ico2.png

Darmowa wysyłka strojów dla dzieci
już od 80zł

Dokonaj płatności z góry oraz wybierz odbiór w punkcie ORLEN PACZKA!
*nie dotyczy klocków 

ico3.png

Szeroka oferta dla dzieci

Stroje, przebrania dla chłopców i dziewczynek to tylko część naszej oferty. W naszej ofercie również wiele innych produktów.

ico4.png

Bezproblemowe
zwroty!

Sprawdź jakość naszych produktów. Zawsze możesz bezproblemowo dokonać zwrotu.