Wanienki

Wanienki

Wielka gradka dla przyszłych rodziców oraz tych, u których już pojawiła się wyczekiwana pociecha – kapitalne, niebywale praktyczne składane wanienki do mycia i kąpieli małego dziecka. To wspaniałe akcesorium dla maluszka sprawdzi się w każdym domu i ułatwi życie wielu mamom i tatusiom i na pewno zadowoli każdego niemowlaka.

Funkcjonalne wanienki dla niemowląt

Nasze wanienki dla niemowląt rewelacyjnie sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak też podczas podróży. Unikalna, składana konstrukcja wanienki, ułatwia jej transport i przechowywanie. Dzięki temu spokojnie zmieścimy wanienkę w bagażniku naszego samochodu, a w domu nie będzie zajmowała dużo miejsca.

Najwyższa jakość wanienek dla maluszka

Nasze wanienki wykonane zostały z najwyższą starannością oraz precyzją – z przyjaznych dla komfortu i zdrowia dziecka materiałów. Funkcjonalne wanienki posiadają stabilizujące konstrukcję, antypoślizgowe, składane nóżki oraz korek spustowy.

To wszystko sprawia, że wanienka jest nie tylko estetyczna i poręczna, ale też bardzo funkcjonalna i bezpieczna. Podczas kąpieli naszej pociechy nie musimy martwić się o stabilność wanienki ani o jej jakość wykonania. Zarówno maluszki, jak i ich rodzice będą bardzo zadowoleni!

Wiele akcesoriów dla maluszka

W swojej ofercie mamy również specjalne poduszki-wkładki, dedykowane do tego rodzaju wanienek, dzięki którym wygoda korzystania z wanienki wzrasta jeszcze bardziej. Ponadto posiadamy również inne akcesoria dla maluszka, takie jak wkładki do wózka lub plecaki i torby do wózka oraz akcesoria przydatne w podróży. Wszystko to sprawia, że opieka nad maluszkiem jest jeszcze bardziej komfortowa i bardzo przyjemna.

Przebrania dla dzieci charakteryzują się szerokim spektrum postaci, bogactwem wzorów i kolorów, a także „odrobinką” szaleństwa. Dzieci od zawsze uwielbiają się przebierać, bo komu z Nas mama czy babcia nie przygotowywała własnoręcznie wykonanego stroju na jasełka, czy przedstawienie szkolne. I zawsze było niesamowicie fajnie, ciekawie i zabawnie! Tak jest do dziś ...

We współczesnych czasach kostiumy dla dzieci cieszą się jeszcze większą popularnością i zainteresowaniem. Wcale Nas to nie dziwi - bajek, kreskówek, gier, seriali i filmów dla najmłodszych jest coraz więcej, a każde dziecko chce posiadać przebranie swojego ulubionego bohatera czy bohaterki.

Przebrania karnawałowe dotykają różnych kategorii zainteresowań najmłodszych.

Na stronie Hopki.pl znajdziesz idealny strój na bal, karnawał, urodziny, do zabawy. Przebrania dla dzieci czy ciekawe stroje karnawałowe to od kilku lat nasza specjalność - cieszymy się, że możemy zapewnić Klientom duży wybór kostiumów dziecięcych w dobrej cenie i jakości. Ponadto ofertę na przebrania dla chłopców oraz przebrania dla dziewczynek wciąż poszerzamy, więc na pewno warto odwiedzić nas kolejny raz.

Szybka realizacja zamówień na stroje
kostiumy, przebrania, plecaki dla dzieci

Zamówienia złożone do godz. 12:00
w dni robocze wysyłamy
tego samego dnia.

Darmowa wysyłka strojów dla dzieci
już od 80zł

Złóż zamówienie powyżej 80zł a wyślemy paczkę za darmo!

Szeroka oferta dla dzieci

Stroje, przebrania dla chłopców i dziewczynek to tylko część naszej oferty. W naszej ofercie również wiele innych produktów.

Bezproblemowe
zwroty!

Sprawdź jakość naszych produktów. Zawsze możesz bezproblemowo dokonać zwrotu.